Kulturalna letnia przygoda na Dolnym Śląsku

17_oboz48_2W dniach 3-11 lipca 2017 r. harcerze z Prawie 48 Szczepu „Dębowego Liścia” im. Jana Szczepanika z Hufca ZHP Dębica przebywali na obozie wędrownym na Dolnym Śląsku. Jedną część obozu spędzili na SlotArt Festiwal w Lubiążu, a drugą we Wrocławiu.

 Przez 5 dni harcerze uczestniczyli w Slot Art Festiwal, na którym brali udział w wielu różnorodnych warsztatach. Poznali między innymi sposób robienia kul do kąpieli oraz kolorowych koszulek, zagłębili się w tajniki akrobatyki powietrznej i sposoby prowadzenia ważnych rozmów. Odbyły się też różnorodne zajęcia promujące zdrowy tryb życia oraz profilaktykę uzależnień. Wszystko uwieńczyły koncerty znanych wykonawców, na których nie brakło zabawy i dobrej muzyki. W międzyczasie harcerze wędrowali po malowniczej okolicy kompleksu pałacowego w Lubiążu poznając walory turystyczne tego regionu.

Po zakończeniu festiwalu przez dwa dni młodzi ludzie zwiedzali Wrocław, gdzie czekały ich takie atrakcje jak zwiedzanie miasta, pokaz fontanny multimedialnej, Sky Tower, park trampolin oraz rejs parostatkiem po Odrze.

Te dziewięć intensywnych, ale też bardzo wesołych, dni wniosło wiele nowych doświadczeń do życia każdego uczestnika obozu. Było to też podsumowanie całorocznej pracy środowiska.

Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.