Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

pilznoPodczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Pilźnie uchwalono program zdrowotny, dzięki któremu mieszkańcy (od 65. roku życia) gminy będą mogli skorzystać z bezpłatnych szczepień ochronnych przeciwko grypie. Szczepienia przewidziano w okresie wrzesień-grudzień 2017 roku. O szczegóły należy pytać w ośrodkach zdrowia.
Program jest finansowany z budżetu gminy Pilzno. Głównym celem przedsięwzięcia jest poprawa stanu zdrowia osób od 65. Roku życia poprzez obniżenie liczby zachorować mieszkańców na wirus grypy dzięki przeprowadzeniu skutecznych szczepień.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.