Fantastyczna atmosfera dożynek w Machowej

pilznoAż 17 wieńców dożynkowych, tłumy na koncercie zespołu Power Play i mnóstwo zaangażowania ze strony mieszkańców Machowej, na czele z sołtysem i radnym Janem Strzałą – bez wątpienia, dożynki gminne w Machowej na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Tegorocznymi starostami dożynek byli Jolanta Tomasiewicz oraz Wiesław Iwański. Święto plonów rozpoczęło się od nabożeństwa w miejscowym kościele. Następnie, barwny korowód przemieścił się na plac OSP Machowa. Tradycyjne obrzędy i część oficjalną uatrakcyjnił okolicznościowy występ w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Machowej.

Następnie przyszła pora na zabawę, której punktem kulminacyjnym był koncert gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Power Play. Frekwencja dopisała, a o atmosferze towarzyszącej dożynkom będzie głośno jeszcze długo.

Dożynki 2017 – część oficjalna
Dożynki 2017 – koncert Power Play i zabawa taneczna
Dożynki 2017 – korowód

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.