Ruszył Cieszanów Rock Festiwal! – jeśli nie masz pomysłu na weekend przyjedź na Roztocze!

 fot. Artur Rawicz
Wczoraj zaprezentował się na scenie między innymi zespół Jelonek. fot. Artur Rawicz

Zaledwie półtorej godziny jazdy samochodem od Dębicy trwa  do niedzieli jedna z najlepszych w tej części Polski imprez muzycznych. W niewielkim położonym na Roztoczu Cieszanowie rozpoczął się Cieszanów Rock Festiwal 2017. Przyjechało tu z całej Polski i innych  krajów tysiące osób.
Do Cieszanowa z Dębicy jest nieco ponad 150 kilometrów. Jazda autostradą do Jarosławia trwa około godziny, potem trzeba dostać się do Lubaczowa a stamtąd do celu jest już bardzo blisko. Roztocze to  fascynująca okolica – pola lasy, urokliwe cerkiewki i bardzo gościnni ludzie. W ten weekend do tego dochodzi jeszcze świetna muzyka. To zapewne sprawiło, że na muzyczne zakończenie wakacji przybyły tu tłumy.
Festiwal zlokalizowany jest na uboczu miasta, w pobliżu kąpieliska i miejskich obiektów sportowych. Tu też jest pole namiotowe i, między innymi kasy biletowe, gdzie bez problemu można kupić bilet wstępu. Koszt wejścia na jeden dzień to wydatek 80 zł – a na dziś przewidziany jest koncert gwiazdy – szwedzkiego zespołu Therion.
Jak wygląda program dzisiejszego dnia na scenie głównej prezentujemy poniżej.
16:00 OTWARCIE BRAM
16:30 HALUCYNOGEN
17:15 KONIEC ŚWIATA
18:45 HAPPYSAD
20:15 VOO VOO
21:45 RIVERSIDE
23:30 THERION
Jeśli nie macie pomysłu na weekend przyjedźcie do Cieszanowa! Gwarantowana super muzyka, świetna muzyka. Roztocze zaprasza!
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. Zdjęcia autorstwa Artura Rawicza.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.