Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trzy razy Waglewski na Cieszanów Rock Festiwal 2017

Waglewski-Fisz-Emade
Waglewski Fisz Emade. 

Waglewscy bohaterami cyklu „3x…” na Cieszanów Rock Festiwal 2017. Do tegorocznego składu dołączają również Koniec Świata, Happysad, Ga-Ga/Zielone Żabki, Podwórkowi Chuligani, Bednarek, Kobranocka i The Bartenders. CRF odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia 2017 roku.

Formuła „3x…” czyli przegląd indywidualności polskiego rocka, to już stały i zasłużony element Cieszanów Rock Festiwalu. Rezydentem nadchodzącej edycji będzie nazwisko Waglewski rozumiane szeroko – zarówno pod względem muzycznym jak i pokoleniowym. – Zapraszam Państwa na spotkanie z Waglewskimi w różnych wersjach. Pierwsza wersja to muzyka dojrzała, wyrafinowana, niezwykłej urody czyli zespół Voo Voo, druga to połączenie muzyki wyrafinowanej z młodzieńczą ekspresją czyli Waglewski Fisz Emade oraz zespół Fisz Emade Tworzywo. Nie za bardzo wiem, co grają ci ostatni, ale są pokrewni do pewnego stopnia ze mną, więc z całą pewnością będzie to niesamowite przeżycie – zaprasza Wojciech Waglewski. Jego Voo Voo, znane z oryginalnego połączenia rocka z jazzem i folkiem, zagra drugiego dnia festiwalu (19 sierpnia). Dzień wcześniej wystąpi zespół Waglewski Fisz Emade, międzypokoleniowy projekt Waglewskich łączący muzyczne fascynacje lidera Voo Voo z twórczością jego synów  Bartosza „Fisza” Waglewskiego i Piotra „Emade” Waglewskiego. Całość formuły dopełni koncert Fisz Emade Tworzywo, zespołu braci Waglewskich.

Na festiwalowej scenie w Cieszanowie zagrają również: Koniec Świata, świętujący swoje 30 – lecie zespół Ga-Ga/Zielone Żabki, obchodzący w tym roku swoje 20-lecie Podwórkowi Chuligani oraz Kobranocka, Happysad, Bednarek oraz The Bartenders.

Szczegóły festiwalu na stronach:

www.cieszanowrockfestiwal.pl,

Program dzienny CRF 2017 (17-20.08.2017)
(KOLEJNOŚĆ PRZYPADKOWA!)

Czwartek, 17 sierpnia 
(amfiteatr – scena alternatywna):
Shame Yourself
The Bartenders
Podwórkowi Chuligani
Ga Ga/Zielone Żabki
Romantycy Lekkich Obyczajów
Jinjer
Zwłoki

Piątek, 18 sierpnia 
(amfiteatr – scena alternatywna):
Przegląd Zespołów Podkarpackich

Scena główna (kąpielisko „Wędrowiec” w Cieszanowie):
MoshMachine
Corruption
Waglewski Fisz Emade
Ørganek
Pidżama Porno
Jelonek

Sobota, 19 sierpnia 
(amfiteatr – scena alternatywna):
Przegląd Zespołów Ogólnopolskich

Scena główna (kąpielisko „Wędrowiec” w Cieszanowie):
Frostbite
Koniec Świata
Voo Voo
Happysad
Therion
Riverside

Niedziela, 20 sierpnia 
(amfiteatr – scena alternatywna):
Przegląd Zespołów Międzynarodowych

Scena główna (kąpielisko „Wędrowiec” w Cieszanowie):
Merkfolk
Kobranocka
Fisz Emade Tworzywo
Bednarek
Kabanos

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.