ZOSTAŃ HOKEISTĄ!

plakat_nabor_2017_2018_internetJuż wkrótce dębickie lodowisko ponownie przywita na swojej tafli wszystkich miłośników jazdy na łyżwach. Zaczynamy nowy sezon!
Jeśli masz w sobie pozytywną energię, chęci do mierzenia się z wyzwaniami, niezaspokojoną ciekawość do poznawania dyscyplin sportowych – ZAPRASZAMY!
ZOSTAŃ HOKEISTĄ!
Nie ważne w jakim jesteś wieku i czy potrafisz jeździć na łyżwach – wszystkiego uczymy od podstaw. Boisz się, że to sport tylko dla twardzieli? – tak, przyjdź i przekonaj się, że nim jesteś. Nie masz sprzętu? – zapewniamy go na etapie początkowym. Może Twoi rodzice lub dziadkowie mają sentyment do tego sportu? – przyprowadź ich, mamy amatorską grupę seniorów, w której swoje hobby realizują także starsi zapaleńcy. Wstydzisz się przyjść sam? – przyprowadź znajomych, będzie weselej.
Hokej to nie tylko sport – to także siła charakteru.
Dołącz do nas – to będzie przygoda życia!
Dorota Gawle

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.