Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzieci z dębickiego Niepublicznego Przedszkola „Radość”  w Lubachowie

21761469_306175066457796_1177141131586958580_nNa początku sierpnia dzieci z  Niepublicznego Przedszkola „Radość”  w Dębicy przebywały ze swoimi rodzicami, rodzeństwem  i opiekunami na pięciodniowym turnusie rehabilitacyjnym w  Lubachowie.

Głównym celem wyjazdu była onoterapia, czyli terapia wspomagająca przy udziale osła, ale nie zabrakło też innych atrakcji. Dzieci, ich rodzice i opiekunowie mieli  okazję zwiedzić wrocławskie ZOO, uczestniczyć w pieszych wycieczkach po przepięknej okolicy, piec ciasteczka, bawić się, odpoczywać, relaksować.  Dla rodziców zorganizowane były warsztaty z psychologiem, a dla dzieci mnóstwo atrakcji, które przygotowali właściciele: Państwo Katarzyna i Krzysztof Słupscy.
„ Wszystkim którzy włączyli się w pomoc w zorganizowaniu wyjazdu bardzo serdecznie dziękujemy, szczególne podziękowania składamy Firmie Zeelandia Sp z.oo za dofinansowanie wyjazdu naszym przedszkolakom .Dziękujemy również rodzicom i rodzeństwu naszych dzieci za cudowne niezapomniane chwile” – mówią organizatorki wyjazdu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.