Dzień Polskiego Państwa Podziemnego

plakat_PPP2017MŚwiatowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych Armii Krajowej w Dębicy, Parafia pw. Św. Jadwigi oraz Miasto Dębica serdecznie zapraszają na obchody Dnia Polskiego Państwa Podziemnego, które odbędą się 24 września.

Uroczystości rozpoczną się mszą świętą o godz. 10.30 w kościele pw. Św. Jadwigi w intencji bohaterów Polskiego Państwa Podziemnego. Po mszy świętej po części oficjalnej nastąpi złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą Polskiego Państwa Podziemnego umieszczoną na budynku Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy.

Program obchodów 24 września 2017 (niedziela)

Godz. 10.30 – kościół pw. Św. Jadwigi w Dębicy

Uroczysta Msza Św. w intencji Bohaterów Polskiego Państwa Podziemnego

Godz. 11.30 Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy

– Hymn państwowy

– Część oficjalna

– Złożenie wiązanek kwiatów pod tablicą Polskiego Państwa Podziemnego

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.