Dzik przyczyną wypadku, dwie osoby ranne.

Dzik nie przeżył zderzenia z samochodem. W wypadku ucierpiały dwie osoby. fot. OSP Pilzno
Dzik nie przeżył zderzenia z samochodem. W wypadku ucierpiały dwie osoby. fot. OSP Pilzno

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Podgrodzie około godz.23. W wyniku zdarzenia i doznanych obrażeń do tarnowskiego szpitala przewieziono dwie kobiety i mężczyzn.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierującemu peugeotem 206 w miejscowości Podgrodzie na jezdnię wybiegł dzik. Uderzone przodem pojazdu zwierzę przemieściło się na przeciwny pas jezdni, gdzie uderzyło w jadącego z naprzeciwka opla corsę. Kierująca oplem kobieta straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwny pas doprowadzając do zderzenia z kolejnym pojazdem, peugeotem 406. W wyniku doznanych obrażeń do tarnowskiego szpitala przewieziono kierującą oplem 44-letnią mieszkankę Słotowej oraz jej 14-letnią pasażerkę. Kierujący peugeotem 406, 20-letni mieszkaniec Stasiówki również został przewieziony do szpitala w Tarnowie. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy, pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.