Emolium Diabetix – produkty dedykowane skórze diabetyków

 
EMOLIUM_D_PL_Zel_do_stop_100ml_102015_t_wer2Regenerujący krem do stóp Emolium Diabetix® to preparat zalecany do codziennej pielęgnacji suchej i problematycznej skóry diabetyków. Dzięki zawartym składnikom aktywnym, preparat przywraca długotrwałe nawilżenie, redukuje pęknięcia oraz łagodzi podrażnienia. Dodatkowo, dzięki zawartości prebiotyku Biolin, pomaga odbudować naturalną barierę ochronną skóry, regulując  rozwój korzystnej mikroflory.
Substancje aktywne: kompleks Hydra 10 (w tym  Urea i Aloe Vera), 10 witamin
( A, E, C, B1, B2, B5, B6, B12, PP), prebiotyk Biolin, olej z Rokitnika.
Cena: 25 zł (100 ml)
 
 
EMOLIUM_D_PL_Balsam_do_ciala_200ml_102015_t_wer2Wzmacniający balsam do ciała Emolium Diabetix® jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji wymagającej skóry diabetyków. Zawarte w nim składniki przynoszą natychmiastową ulgę i skutecznie łagodzą uczucie pieczenia i świądu. Preparat długotrwale nawilża i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, skutecznie zabezpieczając ją przed podrażnieniami. Skóra po zastosowaniu preparatu staje się miękka i wygładzona. Balsam redukuje pęknięcia, przynosząc ukojenie przesuszonej skórze.
Substancje aktywne: kompleks Hydra 10 (w tym  Urea i Aloe Vera), 10 witamin ( A, E, C, B1, B2, B5, B6, B12, PP), prebiotyk Biolin, olej Macadamia.
Cena: 35 zł (200 ml), 60 zł (400 ml)
 
 
EMOLIUM_D_PL_Zel_do_mycia_200ml_102015_t_wer2Ochronny żel do mycia Emolium Diabetix® to preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry ciała diabetyków. Żel delikatnie oczyszcza skórę i przeciwdziała jej nadmiernemu wysuszeniu. Pomaga również zachować równowagę pH skóry. Dzięki zawartym składnikom aktywnym, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, zabezpieczając ją przed podrażnianiami. Skóra po zastosowaniu preparatu jest miękka i wygładzona, już od 1. aplikacji.
Substancje aktywne: kompleks Hydra 10 (w tym  Urea i Aloe Vera), 10 witamin ( A, E, C, B1, B2, B5, B6, B12, PP), prebiotyk Biolin.
Cena: 30 zł (200 ml), 60 zł (400 ml)
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.