Jan Warzecha „Mamy trzech kandydatów na wójta gminy Dębica”

Jan Warzecha
Jan Warzecha

Poseł PiS Jan Warzecha nie jest zachwycony stylem sprawowania rządów w gminie Dębica. Jego ostatni wpis na swojej stronie internetowej w którym sugeruje, że „może gmina czeka na dobrą zmianę” raczej wyklucza porozumienie z wójtem Stanisławem Rokoszem w nadchodzących wyborach samorządowych. -Na dziś mamy trzech potencjalnych kandydatów na wójta w gminie Dębica – powiedział w rozmowie telefonicznej Jan Warzecha.
Warzecha nie chce na razie mówić o personaliach kandydatów.  Ale według naszych informacji w grę wchodzić mogą trzy nazwiska: obecny wiceburmistrz Wojciech Iwasieczko, radny Adam Pięniążek oraz Grzegorz Świder, który wystartował w ostatnich wyborach na wójta gminy Dębica. Na dziś jednak raczej trudna będzie do zrealizowania opcja, że obecny wójt Stanisław Rokosz startuje w wyborach a PiS go popiera, lub też nie wystawia mu kontrkandydata.
-Taka opcja nie wchodzi w grę – zapowiada Jan Warzecha.
Rokosz kilka dni na naszym portalu zapowiedział, że jeśli wystartuje to zrobi to z własnego komitetu. Wcześniej jednak na zebraniach wiejskich przedstawi mieszkańcom swój program – i jeśli mieszkańcy go poprą – to będzie kandydował. Jeśli nie zrezygnuje z wyborów.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.