Jan Warzecha: Współpraca z obecnym burmistrzem Dębicy układa się bardzo dobrze

DSC08581Poseł Jan Warzecha przyznaje że współpraca z obecnym burmistrzem Mariuszem Szewczykiem układa się bardzo dobrze. – Robimy wszystko, aby obecna kadencja przyniosła jak najwięcej korzyści dla Dębicy – mówi Warzecha. Na pytanie czy Szewczyk mógłby być kandydatem PiS na burmistrza w przyszłorocznych wyborach poseł ani nie potwierdza ani nie zaprzecza.
Trzy lata temu wydawało się, że Mariuszowi Szewczykowi będzie trudno wytrwać jako burmistrzowi do końca kadencji. Dębicką Radę Miejską zdominowali radni PiS oraz Wspólnoty Ziemi Dębickiej. Rada mogła skutecznie sparaliżować działania burmistrza, ale jednak stało się inaczej. Dziś po trzech latach sprawowania rządów przez Mariusza Szewczyka, poseł Jan Warzecha przyznaje, że współpraca z nim układa się bardzo dobrze. Warzecha robi co może, żeby sztandarowe działania PiS realizowane były właśnie w Dębicy i na tym polu ma się czym pochwalić. To między innymi dzięki jego zabiegom do Dębicy wróciło wojsko i będzie realizowany program „Mieszkanie Plus”.  Szewczyk ze swojej strony współdziała z posłem w tym zakresie i efekty są już widoczne – obaj politycy wspólnie widać doszli do wniosku, że wspólne działanie przyniesie więcej korzyści dla miasta niż polityczne spory. Warzecha otwarcie mówi, że współpraca z burmistrzem, jego zastępcą oraz radą jest bardzo dobra. Tak dobra, że nawet pojawiają się  informacje, że Szewczyk mógłby być kandydatem PiS na burmistrza w przyszłorocznych wyborach. Warzecha zapytany o to nie zaprzecza ani nie potwierdza. Również burmistrz Mariusz Szewczyk, który obecnie przebywa w Krynicy nie chce zabierać głosu w tej sprawie. – Jak wrócę do Dębicy, to rozejrzę się co w tej sprawie słychać – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją burmistrz Mariusz Szewczyk

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.