Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Konkurs fotograficzny „Mój Synod”

logo synod red Jak pokazać symbolikę logo V Synodu Diecezji Tarnowskiej w życiu codziennym, rodziny, parafii, w plenerze, DPS-ie czy w szkole? Temu ma służyć konkurs fotograficzny pt. „Mój Synod”.

„Logo Synodu jest bardzo bogate w treść. Wystarczy wybrać nawet fragment i przełożyć to na fotografię”- mówi Joanna Sadowska, przewodnicząca Zespołu ds. Mediów Komisji Przygotowawczej. W centrum logo jest symbol Chrystusa, a ikony umieszczone na okręgu przedstawiają różne osoby: dorosłych, młodzież i dzieci – jako rodzinę, a także osoby zdrowe, chore i starsze. „Wszyscy trzymają się za ręce, bo mają tworzyć wspólnotę. Na dole ten okrąg nie jest szczelnie zamknięty, bo każdy może przyjść i dołączyć do tej grupy ludzi. Na okręgu możemy zauważyć także przedstawione symbolicznie osoby duchowne i zakonne” – dodaje Joanna Sadowska.

Konkursowe zdjęcie ma nawiązywać do logo V Synodu i przedstawiać własną, artystyczną wizję logo. Na fotografii nie musi być samego logo, chodzi bardziej o ukazanie treści, które mają do niego nawiązywać. 

Konkurs fotograficzny przeznaczony jest dla wszystkich, którzy lubią fotografować. Prace można przesyłać do 8 października. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest zgoda rodziców. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie trzy fotografie. Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formacie jpg na adres joanna.sadowska@diecezja.tarnow.pl 

Każde zdjęcie musi być odpowiednio opisane, a szczegóły zawarte są w regulaminie. Znajduje się on na stronie internetowej www.diecezja.tarnow.pl i www.synodtarnow.pl

Spośród nadesłanych prac jury wybierze  trzy najlepsze. Za zajęcie I miejsca przyznana zostanie nagroda o wartości 300 zł, II miejsca – 200 zł, a trzeciego 100 zł. Przewidziane są także wyróżnienia prac. Organizatorem konkursu jest Sekretariat V Synodu Diecezji Tarnowskiej.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.