Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Krakowianin najszybszy w urodzinowym biegu

krakowianin-najszybszy-w-urodzinowym-bieguTrudne warunki atmosferyczne nie zniechęciły biegaczy do udziału w III Urodzinowym Biegu Miasta Pilzna. Linię mety pokonało aż 138 zawodników. Najszybciej z dystansem 10 kilometrów uporał się Tomasz Kawik, który uzyskał czas 36 minut i 52 sekund.
– W Pilźnie jestem po raz pierwszy, to bardzo urokliwe miasteczko. Deszcz nie przeszkadzał nam tak bardzo. Trasa była dosyć ciężka z wieloma podbiegami i zbiegami – mówi Tomasz Kawik.
Główne zawody zostały poprzedzone biegami uczniów pilźnieńskich szkół. Na tym nie koniec, ponieważ na dystansie 3,5 kilometra rywalizowali zawodnicy na wózkach. Pierwsze miejsce zajął Paweł Gawlik, wyprzedzając minimalnie Grzegorza Sujdaka. Dodajmy, że najszybszymi mieszkańcami miasta i gminy Pilzno byli Dominik Mosoń oraz Marzena Kałuża. O odpowiednią oprawę imprezy zadbał dziennikarz sportowy Marek Grzesik.
– Wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej dziękujemy, że pomimo niepogody, do Pilzna przybyło tak wielu miłośników biegania. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję – powiedziała burmistrz Pilzna Ewa Gołębiowska.
Wyniki w kategorii Open:
1. Tomasz Kawik
2. Michał Górkiewicz
3. Grzegorz Czyż
3. Jakub Herda
5. Mateusz Golonka
6. Paweł Guzik
7. Katarzyna Albrycht
8. Bartłomiej Machowski
9. Mirosław Rajski
10. Sławomir Laskowski
Komplet wyników: tutaj.
Wyniki w kategorii osób niepełnosprawnych:
1. Paweł Gawlik
2. Grzegorz Sujdak
3. Paweł Podraza
4. Hubert Pęcak
5. Danuta Rówińska
6. Jan Kamaj
7. Mariusz Maciejko
Czasy poszczególnych zawodników: tutaj.
Źródło: UM Pilzno
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.