Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

OSKAR WRONA POLECI DO KANADY!

oskar_wrona_ukh_debicaW dniach 16 – 17 września w katowickiej ,,Satelicie” odbyły się testy do drużyny Zietara Eagles, która w lutym 2018 roku poleci do Kanady na słynny PEEWEE. Miejsce w zespole wywalczył Oskar Wrona – bramkarz Żaków Starszych UKH Dębica. PeeWee to jeden z najstarszych turniejów na świecie który odbywa się w kanadyjskim Quebecu jego 59 edycja odbędzie się w dniach 7-18.02.2018. Obecnie bierze w nim udział aż 120 drużyn i pełni rolę nieoficjalnych Mistrzostw Świata U12. Zietara Eagles będzie jedyną polską drużyną biorącą w nim udział.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.