Pilzno. Pierwszy dzwonek w szkołach

pierwszy-dzwonek-w-szkolach1330 uczniów szkół podstawowych, 407 podopiecznych klas gimnazjalnych oraz ok. 580 dzieci z oddziałów przedszkolnych rozpoczęło nowy rok szkolny w gminie Pilzno. Inaugurację poprzedziły remonty w placówkach edukacyjnych.
W Zwierniku przeprowadzono prace w podpiwniczeniu szkoły w Zwierniku. Dotychczasowe największe pomieszczenie szatni zaadaptowano na salę do gry w tenisa stołowego.
Pozostałe cztery pomieszczenia  gruntownie wyremontowano i wyposażono w wieszaki z ławeczkami dla uczniów. Z kolei w Słotowej remontowano sale lekcyjne oraz korytarz na piętrze budynku szkoły.
W szkole Łękach Dolnych wykonano odwodnienie budynku szkolnego – drenaż od strony północnej i wschodniej budynku. Ponadto wymieniono płytki na schodach wejściowych do szkoły.
Mimo trwającego remontu, bez zakłóceń rozpocznie się rok szkolny dla wychowanków oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Dobrkowie. Zajęcia odbywać będą się  w budynku szkoły dla 2 oddziałów przedszkolnych, a dla jednego z oddziałów – w budynku przedszkolnym. Prowadzone prace remontowe nie będą stanowić przeszkody dla edukacji.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.