Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Przygotowani na nowy rok szkolny

pilznoZgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2017/2018, początek zajęć lekcyjnych w placówkach oświatowych przypada na poniedziałek, 4 września. Szkoły są przygotowane na inauguracje oraz zmiany związane z reformą edukacji.
Zadecydowano, że część oddziałów klasowych Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie odbywać będzie zajęcia dydaktyczno – wychowawcze i opiekuńcze w budynku Gimnazjum Publicznego w Pilźnie. Wspomniane rozwiązanie pozwoli utrzymać jednozmianowość nauczania w szkole podstawowej oraz umożliwi uczniom dostęp do dobrze wyposażonych pracowni przedmiotowych, które są usytuowane w budynku gimnazjum. To wszystko przełoży się na podniesienie jakości nauczania, a także zaspokojenie oczekiwań rodziców uczniów.
Mimo trwającego remontu, bez zakłóceń rozpocznie się rok szkolny dla wychowanków oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Dobrkowie. Zajęcia odbywać będą się  w budynku szkoły dla 2 oddziałów przedszkolnych, a dla jednego z oddziałów – w budynku przedszkolnym. Prowadzone prace remontowe nie będą stanowić przeszkody dla edukacji.
Nowością i efektem reformy edukacji jest doradztwo zawodowe. Z tego typu zajęć skorzystają uczniowie 7 klasy szkoły podstawowej w każdej ze szkół. Gmina Pilzno posiada grupę nauczycieli wykwalifikowanych w tym kierunku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.