Previous
Next
Previous
Next

„Pomniki w Gminie Jodłowa” – kolejna publikacja ks.dr Juliana Kapłona

pomniki-fill-1136x811Ks.dr Julian Kapłon złożył do publikacji kolejną książkę pt. „Pomniki w Gminie Jodłowa”, która zawiera opisy i wiele kolorowych zdjęć pomników historycznych i pomników przyrody, znajdujących się na terenie gminy Jodłowa.
Książka zawiera również ciekawe  legendy zbudowane wokół niektórych pomników przyrody. Wydanie będzie dostępne do wypożyczenia, natomiast zainteresowanych nabyciem książki prosimy o kontakt z jej autorem.
 
Źródło: Gmina Jodłowa

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.