Tłumy dębiczan na Festiwalu Sportu

IMG_0255Mimo deszczowej pogody setki dębiczan przybyło w niedzielne popołudnie do Domu Sportu by wziąć udział w organizowanym po raz drugi w Dębicy Festiwalu Sportu. W kilkunastu strefach aktywności każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sztuk walki, pokazy akrobatyczne młodzieży oraz miasteczko rowerowe i strefa w której dzieci mogły do woli malować farbami. Nie zabrakło też konkursów z nagrodami oraz specjalnego pokazu w wykonaniu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 13.00 w Domu Sportu przy ul. Sportowej. Na hali w kilkunastu strefach zorganizowano liczne atrakcje w których mogli uczestniczyć starsi i młodsi mieszkańcy naszego miasta. Niewątpliwie najwięcej atrakcji czekało na najmłodszych dębiczan. Dzieciaki w Strefie Aktywnej Rodziny mogły uczestniczyć m.in. w grze w mega piłkarzyki, pojeździć na rowerach w mini miasteczku rowerowym z torem przeszkód, pozjeżdżać z dmuchańców czy pomalować farbami z firmą Tikkurila.


 

Liczną publiczność zgromadziły pokazy przygotowane przez m.in. Sieć Treningu Spiders, Plaza Sport, Dębicki Klub Karate Kyokushin, Akademię Tenisa Michał Matyfi oraz Soul Dance i grupę akrobatyczną.
Zainteresowaniem cieszył się także pokaz patrolu zwiadowczego w wykonaniu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, które swoją ofertę prezentowały w Strefie Strzeleckiej.
Atrakcje dla dębiczan przygotowali także organizatorzy Strefy Osób Poruszających się na wózkach (Team Dębica), Strefy Zabaw Piłkarskich (DAP Dębica), Strefy Piłki Siatkowej (Dębicka Akademia Siatkówki), Strefy Spartan (Spartan Race Training Group Dębica), Strefy Lekkiej Atletyki (MUKLA Dębica, Maratończyk Dębica), Strefy Pentaque (Dębickie Bractwo Kulkowe), Strefy Nauki Pierwszej Pomocy (Centrum Szkoleń Anna Sroka), Strefy Zdrowego Odżywiania i Porad Dietetycznych (Bonne Sante).

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.