Trzecia wycieczka rowerowa z Burmistrzem już 30 września

rowerBurmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk zaprasza wszystkich amatorów dwóch kółek na trzecią wycieczkę rowerową w tym sezonie połączoną z pieczeniem ziemniaka.

Start wycieczki będzie miał miejsce spod Urzędu Miejskiego w Dębicy (ul. Ratuszowa 2) o godz. 15.00. Trasa przejazdu będzie wiodła przez Straszęcin do Woli Wielkiej. Na mecie, pod Publiczną Szkołą Podstawową w Woli Wielkiej, zaplanowane zostało wspólne pieczenie ziemniaka. Powrót do Dębicy przewidziany jest na godzinę 18.00.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.