Uprawy marihuany w Jaworzu Górnym i Górze Motycznej

303-140610Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali w ubiegłym tygodniu trzech mężczyzn. Wszyscy usłyszeli już zarzuty dotyczące uprawy i posiadania narkotyków.

W ubiegły czwartek, 14 września działania operacyjne doprowadziły funkcjonariuszy do jednej z działek w miejscowości Jaworze Górne. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli na jej terenie 8 krzewów konopi indyjskich. W pustostanie przebywał 53-letni mężczyzna, przy którym ujawniono prawie 65 gramów marihuany. Dzień później, w miejscowości Góra Motyczna policjanci wykryli kolejną uprawę konopi indyjskich. Tym razem 23 krzewy konopii zostało zabezpieczonych przez funkcjonariuszy. Okazało się, że uprawą trudniło się dwóch mieszkańców Dębicy w wieku 28 lat. Ponadto przy jednym z nich znaleziono blisko 11 gramów marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty, do których się przyznali i złożyli wyjaśnienia.
303-140611Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.