Brzostek. Wyjazd do teatru w Tarnowie

DSC0560211 października uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej z Brzostka uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Tam obejrzeli spektakl pt. „Tajemniczy ogród”, będący adaptacją znanej powieści napisanej przez F. Hodgson Burnett. Ta ponadczasowa sztuka teatralna ukazuje problem samotności dziecka oraz znaczenie przyjaźni w życiu tak małego człowieka. Wspaniała scenografia oraz oprawa dźwiękowa jeszcze bardziej wpłynęły na piękno inscenizacji. Właśnie przyjaźń i siły natury dawały dzieciom – głównym bohaterom – energię witalną do dalszego wzrastania po rodzinnych tragediach. Natomiast aktorzy dali popis perfekcyjnej gry scenicznej, za co otrzymali owacyjne brawa od licznej widowni.

Nasi uczniowie byli zachwyceni spektaklem, tym bardziej, że wielu z nich bierze udział w różnych szkolnych i środowiskowych przedstawieniach. Dzięki temu mogli podpatrzeć profesjonalną grę aktorską. Takie wyjazdy edukacyjne są bardzo dobrą formą wychowania poprzez kulturę realizowaną w naszej szkole.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.