Dębica. Otwarcie Domu Finansowego QS

DSC_0832Dziś o godzinie 11.00 w Dębicy przy ulicy Kolejowej został otworzony Dom Finansowy QS. Lucyna Jarosz, właścicielka placówki ma nadzieję, że oferowane tu usługi będą mogły ułatwić życie wielu mieszkańcom miasta.
Dom Finasowy QS to placówka gdzie klient może w jednym miejscu załatwić wiele spraw. Jest tu możliwość uzyskania kredytu – i co ważne- dostępne tu są oferty kilku banków.
-Mamy dokładnie takie same warunki kredytowe jak banki,  które są w naszej ofercie – mówi Lucyna Jarosz. Klient przychodząc do nas ma możliwośćw jednym miejscu zapoznać się z każdą z nich i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie bez konieczności odwiedzania siedzib banków, z których część np. nie ma swoich placówekw Dębicya mają bardzo dobre oferty.
Dom Finansowy QS to firma, która w całej Polsce ma już blisko pięćdziesiąt placówek.
-Cieszymy się, że kolejny punkt naszego Domu Finansowego powstaje w Dębicy – mówi Jolanta Brudek, dyrektor ds. Sprzedaży Franczyzowej Domu Finonsowego QS. Mamy nadzieję, że poziom świadczonych usług sprostaw wymaganiom mieszkańców Dębicy.
Nowo otwarty Dom Finansowy QS mieści się w Dębicy na ulicy Kolejowej, na przeciw Urzędu Skarbowego.
Relacje filmowe z dzisiejszej uroczystości można obejrzeć na naszym profilu FB.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.