Dębicka SOCCER SUPERLIGA 2017 za nami !!!

_MG_8418Cykl turniejów Dębicka SOCCER Superliga rozgrywany był po raz trzeci i cieszy się co roku większym zainteresowaniem.  Rozgrywki trwały od 3 września do 14 października 2017. Cały cykl to 7 turniei  rozgrywanych co sobotę. W każdym dniu turniejowym brało udział ponad 600 zawodników.  Łącznie wszystkich uczestników było blisko 700. Mecze rozgrywane były równocześnie na ośmiu boiskach. Udział wzięło 60 drużyn  z takich miejscowości jak: Rzeszów, Mielec, Nieciecza, Dębica, Kolbuszowa,  Czarna, Pilzno, Nowa Dęba, Ropczyce, Tuszyma, Pustków Osiedle, Radomyśl, Przecław, Sędziszów. Łącznie rozegranych zostało blisko 900 meczów.
Każdy zawodnik po zakończeniu turnieju otrzymuje pamiątkowy medal. W turnieju nie wyłaniano  zwycięzców aby zawodnicy mogli w spokoju rozgrywać swoje mecze nie mając na głowie presji zwycięstwa. Dzięki takiej formie rozgrywek turniej przebiegał w przyjacielskiej atmosferze.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.