Dermonaprawczy balsam do ciała® – Nowa linia Emolium Skin Repair®

emo_PL_Balsam_do_ciala_200_062017_compDermonaprawczy balsam do ciała® – koi, nawilża i odżywia. Przywraca fizjologiczny płaszcz hydrolipidowy, przez co wspomaga regenerację wysuszonego naskórka. Skóra staje się odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, jest miękka i wygładzona. Regularnie stosowany, poprawia elastyczność skóry średnio o 20% w ciągu trzech tygodni1.
Substancje aktywne:
Prebiotyk Biolin – wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej skóry, dzięki czemu staje się ona odporna na podrażnienia. Kompleks 10 witamin, w tym witaminy z grupy B – odżywiają, poprawiają elastyczność i wspomagają regenerację naskórka, dzięki czemu skóra pozostaje odczuwalnie jędrna i gładka.
Kompleks hydroaktywny – intensywnie oraz długotrwale nawilża skórę suchą i wymagającą, pozostawiając ją odczuwalnie miękką.
Cena: 39,90 zł (200 ml).

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.