Irena Nowak wyróżniona Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej

22519115_1825732650788296_7538395897439829183_n13 października w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Podczas tego wydarzenia Irena Nowak, nauczycielka Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy otrzymała nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Ze szkołą Irena Nowak związana jest  od ponad 30 lat. Z wielkim zaangażowaniem przez te wszystkie lata uczy i wychowuje młode pokolenia i ma na swoim koncie wiele osiągnięć i nagród za pracę ze swoimi uczniami w gronie których są m.in. laureaci konkursów z matematyki. W 2011  otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej, a rok później Nagrodę Kuratora Oświaty.
Ważną rolę w życiu  Ireny Nowak odgrywa wolontariat. Nauczycielka organizuje akcje na rzecz niesienia pomocy chorym dzieciom, osobom starszym, niepełnosprawnym, a także czynnie działa na rzecz gminnego przytuliska. Jest pomysłodawczynią i koordynatorką wielu projektów, lokalnych i ogólnopolskich, w które włącza młodzież i dorosłych. Jest współautorką publikacji „Cud miód od pomysłu do sukcesu”. Za pracę społeczną z młodzieżą została wyróżniona w V edycji Konkursu Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych w kategorii „Wolontariusz Podkarpacia 2013”.
W życiu prywatnym jest mamą dorosłych już dzieci: Oli, Wojciecha i Aliny oraz babcią trzech uroczych dziewczynek.

Na podstawie informacji Gminy Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.