Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert finałowy projektu „Łączy nas muzyka, taniec i śpiew”.

1950064034Warsztaty podsumowujące zadanie „Łączy nas muzyka taniec i śpiew”  odbędą się 21.10.2017 r. w remizie OSP w Pustkowie od godz. 10.00.  do godz. 18.00, natomiast koncert finałowy o godz. 18.00

Na koncercie uczestnicy zaprezentują efekt swojej pracy. W pięknych nowych strojach zostaną odśpiewane melodie oraz zatańczone tańce regionalne w towarzystwie kapeli ludowej. Koncert zostanie nagłośniony na nowo zakupionym, w ramach projektu sprzęcie, a po występie odbędzie się wręczenie nagród dla uczestników zajęć i degustacja tradycyjnych potraw.
Całkowity koszt projektu to ponad 20 tys. zł z czego prawie 10 tyś pochodzi z budżetu Województwa Podkarpackiego w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020.
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.