Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

List intencyjny w sprawie budowy nowego węzła autostrady A4 już podpisany!

116 października podczas konferencji „Teraźniejszość i przyszłość zrównoważonego układu komunikacyjnego Podkarpacia” w G2A Arenie w Jasionce Wicestarosta Mateusz Pasek podpisał list intencyjny dotyczący realizacji „Budowy nowego węzła Autostrady A4-węzeł Pilzno oraz łącznika drogowego od węzła do DK 94w ciągu DK 73”.
W konferencji brali udział min.: Adam Hamryszczak – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Marek Chodkiewicz – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Środowiska, Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki oraz Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego.
 
2
Więcej na ten tema można przeczytać pod tym linkiem
http://www.podkarpackie.pl/index.php/107-aktualnosci/5603-podpisy-zlozone-odcinek-drogi-ekspresowej-s19-od-babicy-do-barwinka-bedzie-budowany

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.