„MUNDUR NA ROWERZE” DOTARŁ DO DĘBICY

303-141944Dębiccy policjanci „Kręcą dla Marcina” w akcji “Mundur na rowerze”. Przedsięwzięcie dedykowane jest choremu policjantowi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Ponad trzy tygodnie potrwa sztafeta rowerowa funkcjonariuszy różnych formacji mundurowych – Policji, Służby Więziennej, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei, Krajowej Administracji Skarbowej i Żandarmerii Wojskowej. Trasa biegnie przez 16 województw i ma liczyć około 4000 kilometrów. Ta wyprawa rowerowa po Polsce dedykowana jest Marcinowi, funkcjonariuszowi Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, którego dotknęła poważna choroba.
Końcem września sztafeta wjechała na teren naszego województwa. Wczoraj rowerzyści wyruszyli z Jasła by po południu dotrzeć do Dębicy. Tutaj symboliczną opaskę przejął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy mł.insp. Janusz Natkaniec.
Dzisiaj z parkingu dębickiej Policji funkcjonariusze wyruszyli w etap prowadzący do Tarnowa, gdzie przekażą przysłowiową „paleczkę” tarnowskim policjantom. Startującym w sztafecie rowerzystom szerokiej i bezpiecznej drogi życzył mł.insp. Janusz Natkaniec. Ostatni z „kręcących” dla Marcina dotrą 14 października do Białegostoku.
Źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.