„Nie tracąc wiary w Niepodległą” – biegi przełajowe w Kołaczycach

22491476_137381183675646_3972082580925831641_n (1)„Nie tracąc wiary w Niepodległą” pod takim hasłem odbyły się w Kołaczycach biegi przełajowe. Do rywalizacji zgłosili się uczniowie z następujących szkół: Bieździedza, Sowina, Lublica, Sieklówka, Kołaczyce, Brzostek, Siedliska Bogusz, Brzyska, Błażkowa i LO Kołaczyce. Uczniowie mieli do pokonania dystans 1000 m. W kategorii dziewcząt 1 miejsce zajęła Karina Augustyn, 2 miejsce Wiktoria Kita. Obydwie są uczennicami Brzosteckiego gimnazjum. 3 miejsce Emilia Mikoś z Brzysk. 5 miejsce zajęła Magdalena Oprządek z brzosteckiego gimnazjum. W tej kategorii biegło 34 zawodniczki.
Wśród chłopców 1 miejsce zajął Tomasz Sypień – Kołaczyce. 2 miejsce Krystian Kobak z Brzysk. 3 miejsce wywalczył Dominik Nawracaj – Brzostek, na 7 miejscu uplasował się Piotr Bałudzki. 10 był Łukasz Lisak, 11 Marcin Jasicki, 13 Mateusz Pruchnik a na 15 miejscu Szymon Szarek wszyscy to uczniowie gimnazjum Brzostek. Patronat honorowy nad imprezą objęli Małgorzata Salacha – burmistrz Kołaczyc oraz Starosta Jasielski Adam Pawluś. Gratuluję wszystkim zawodnikom. Cieszę się że nasi uczniowie tak pięknie zaprezentowali Gminę Brzostek.
Dziękuję Pani Renacie Szarek za pomoc z transportem uczniów.
Dziękuję organizatorom za profesjonalne przygotowanie imprezy sportowej i wszystkim którzy trzymali za nas kciuki.
Tak biegajcie dalej!
Magdalena Machaj

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.