O dodawaniu skrzydeł… czyli doceniamy wolontariuszy gminy Żyraków

Elżbieta Drąg, WOLONTARIUSZ GMINY ŻYRAKÓW ROKU 2016. (foto Jan Kania)
Elżbieta Drąg, Wolontariusz Gminy Żyraków 2016. (foto Jan Kania)

Stowarzyszenie Razem Zdziałamy Więcej, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Radość, Wójt Gminy Żyraków, chcąc promować organizacje i osoby, które aktywnie, bezinteresownie i skutecznie działają na rzecz innych, zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Zainteresowani będą ubiegać się o tytuł WOLONTARIUSZA GMINY ŻYRAKÓW ROKU 2017. Kandydatów można zgłaszać do 20 listopada 2017r.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali – DNIA WOLONTARIUSZA 5. grudnia 2017 roku. Wówczas przedstawione zostaną efekty pracy nagrodzonych.
Konkurs jest adresowany do wolontariuszy działających w:
– organizacjach pozarządowych,
– nieformalnych grupach inicjatywnych np. grupy parafialne, rady sołeckie, koła gospodyń wiejskich,
– szkołach,
– instytucjach kultury, instytucjach pomocy społecznej,
– innych instytucji współpracujących z wolontariuszami na terenie gminy Żyraków.
Kandydaci muszą być osobami, które mogą pochwalić się udokumentowaną działalnością społeczną w okresie przynajmniej ostatniego pół roku.
Ocena zgłoszonych Kandydatów przeprowadzana zostanie w oparciu o kryteria m. in.: efekty podejmowanych działań, umiejętność angażowania innych, zasięg realizowanego projektu, czy społeczne znaczenie inicjatywy.
Formularz zgłoszeniowy i Regulamin KONKURSU na stronach ORGANIZATORÓW
Fotografia – Elżbieta Drąg, WOLONTARIUSZ GMINY ŻYRAKÓW ROKU 2016. (foto Jan Kania)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.