Pilzno. Aktywna tablica w 5 szkołach

aktywna-tablica-w-5-szkolachSzkoły w Dobrkowie, Jaworzu Górnym, Parkoszu, Pilźnie i Strzegocicach otrzymały po 14 tys. zł wsparcia z programu rządowego „Aktywna tablica”. Dzięki dofinansowaniu do wspomnianych placówek edukacyjnych zostanie zakupiony nowoczesny sprzęt.
Przedsięwzięcie ma na celu zapewnienie szkołom niezbędnej infrastruktury w zakresie TIK w postaci pomocy dydaktycznych, czyli tablic interaktywnych, projektorów lub projektorów ultra krótkoogniskowych, głośników oraz innych urządzeń pozwalających na przekaz dźwięku, a także interaktywnych monitorów dotykowych.
Program finansowany jest w 80 % ze środków budżetu państwa  i w 20 % z wkładu własnego organów prowadzących szkołę (w przypadku placówek z Dobrkowa, Jaworza Górnego, Parkosza, Pilzna i Strzegocicach organom prowadzącym jest Gmina Pilzno). O dofinansowanie mogły ubiegać się tylko te placówki, które spełniały określone warunki techniczne, tj. dostęp do Internetu na poziomie co najmniej 30 Mb/s.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.