Pola Nadziei w Pustkowie Osiedlu

DSC0584625 października dzieci z Zespołu Szkół w Pustkowie oraz  pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz  posadzili przed budynkiem Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu 100 cebulek żonkili w ramach przystąpienia do międzynarodowego programu „Pola Nadziei”. Cebulki kwiatów zostały posadzone w przygotowanym miejscu w kształcie serca tworząc w nim kilka mniejszych.
Tym samym Pustków włączył się do XI Edycji Akcji „Pola Nadziei” 2017/2018, w ramach której prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rzecz wspierania osób z chorobą nowotworową, objętych wsparciem  Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II.
„Pola Nadziei” to międzynarodowy program realizowany przez hospicja. Jego zadaniem jest nie tylko pozyskiwanie pieniędzy na rzecz potrzebujących, ale przede wszystkim propagowanie  wśród dzieci i młodzieży idei niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym. Symbolem programu są żonkile. Z początkiem jesieni społeczność lokalna zbiera się i sadzi cebulki żonkili, które zakwitną wiosną i zostaną rozdane lokalnym mieszkańcom.
Dodatkowo zapraszamy do odwiedzenia strony Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II   http://hospicjum.debica.net.pl/, na której można zapoznać się z działalnością hospicjum oraz wieloma cennymi informacjami.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.