Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Róża. Leżącego na drodze mężczyznę przejechał samochód

policja 2Wczoraj późnym wieczorem w Róży (gmina Czarna) 28-letni kierowca kierujący osobowym Audi najechał na leżącego na jezdni 48-letniego mężczyznę. Człowiek ten mimo reanimacji zmarł. Policja bada okoliczności tego tragicznego wydarzenia.
Około godziny 21.00 osobowe Audi jechało od strony Wiewiórki w kierunku Starej Jastrząbki i kierowca prawdopodobnie nie zauważył leżącego na jezdni człowieka. Auto przejechało go. Przybyli na miejsce strażacy podjęli akcję reanimacyjną, ale nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Mężczyzna zmarł. Kierowca Audi był trzeźwy. Sprawę tej tragicznej śmierci bada policja.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.