Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wczorajszy wypadek w Straszęcinie – informacja z policji- zdjęcia

303-143646Dębiccy policjanci wyjaśniają przyczyny wczorajszego wypadku drogowego do którego doszło w Straszęcinie. W zdarzeniu ucierpiał personel medyczny poruszający się karetką pogotowia. Do dębickiego szpitala przewieziono trzy osoby.
Do zdarzenia doszło wczoraj rano około godz.6.30 w Straszęcinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący karetką pogotowia marki Volkswagen Krafter stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze jezdni i uderzył w przydrożną latarnie. Wskutek uderzenia pojazd przewrócił się na lewo bok. Poszkodowany kierowca, lekarz oraz ratownik medyczny zostali przewiezieni do szpitala w Dębicy. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowcy.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.