Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Złoty Medal od Prezydenta RP dla Zbigniewa Drzymały

22657193_10215373147472066_454450300_nZłotym Medalem za Długoletnią Służbę przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczony został Zbigniew Drzymała, dyrektor Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy.
Odznaczenie to otrzymują nauczyciele, którzy przepracowali w zawodzie co najmniej 30 lat i wykazują się wzorowym, wyjątkowo sumiennym wykonywaniem obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.
Medal dyrektor Drzymała odebrał podczas uroczystości która odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Rzeszowie, a podczas miejskiej uroczystości z okazji święta nauczycieli 17 października w DK Kosmos gratulacje Zbigniewowi Drzymale złożyły władze miasta.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.