Artur Jędrzejczyk kontuzjowany w meczu reprezentacji Polski z Meksykiem. Piłkarz będzie operowany

Artur JędrzejczykPodczas meczu reprezentacji Polski z Meksykiem 13 listopada  Artur Jędrzejczyk, wychowanek Igloopolu Dębica, zawodnik Legii Warszawa,  doznał kontuzji i będzie operowany. Do końca 2017 roku nie zagra już w żadnym meczu. 

30-letni piłkarz pochodzący z Dębicy jak podaje serwis Legia.net ma uszkodzoną łąkotkę i czeka go zabieg artroskopii. W tym sezonie to już kolejny uraz Jędrzejczyka, który w lipcu złamał palec w meczu o Superpuchar, w którym Legia Warszawa przegrała  z Arką Gdynia 3-4.

Życzymy Panu Arturowi szybkiego powrotu do zdrowia !

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.