Genowefa Pigwa wystąpiła dla Klubów Seniora

DSC_0022 — kopiaSeniorzy z terenu Gminy Dębica wzięli udział w kabarecie „PIGWA”, który odbył się w dniu 23 listopada w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz, Przewodniczący Gminy Dębica Piotr Żybura, były Poseł na sejm RP Andrzej Brzeski oraz Radny Powiatu Dębickiego Marek Miazga. Sala kinowa pękała w szwach, bo tylko tak można podsumować ilość zaproszonych gości, którzy przybyli na wieczór kabaretowy. Oklaskom i wybuchom śmiechu towarzyszyło wspólne śpiewanie piosenek. Gmina Dębica ufundowała transport oraz drobny poczęstunek, natomiast Wójt Gminy Dębica wręczył wszystkim opaski odblaskowe, które będą zapewniać bezpieczeństwo po zmroku seniorom. Uczestnicy zapytani o wrażenia, jednogłośnie wyrazili radość z udziału w przedsięwzięciu oraz chęć uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach organizowanych w ramach Klubów Seniora.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.