Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Michał Krupka z brązowym medalem Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

karateMichał Krupka, wychowanek Uczniowskiego Klubu Sportowego KYOKUSHIN KARATE w Brzostku zajął trzecie miejsce podczas zorganizowanych w Rzeszowie w połowie października br. Mistrzostw Europy Kyokushin Karate.

W mistrzostwach, które były pierwszą tego typu imprezą tej rangi World Kyokushin Budokai w Polsce wzięło udział kilkadziesiąt drużyn z całego świata. Zawody rozegrane zostały w 44 kategoriach wagowych, a udział w nich wzięło ogółem 425 zawodników z Rumunii, Ukrainy, Białorusi, Węgier, Słowacji, Łotwy, Niemiec, Hiszpanii, Belgii, Szwecji, Rosji, Grecji, Azerbejdżanu, Algierii, Nepalu, Iranu oraz z Polski. Brzostek reprezentowało pięciu zawodników w gronie których znaleźli się: Dawid Kolbusz, Jan Kawalec, Sebastian Kolbusz, Kinga Kawalec oraz Michał Krupka. Dla zawodników brzosteckiego klubu był to pierwszy udział w Mistrzostwach Europy, a także pierwszy zdobyty medal brązowy przez Michała Krupkę.

karate2Jak mówią przedstawiciele klubu cała piątka zawodników z Brzostka pokazała się z bardzo dobrej strony, wszystkie ich walki były na wysokim poziomie, a jeśli już przegrywali to po bardzo wyrównanych walkach, gdzie o zwycięstwie decydowały dogrywki. Brzostek reprezentowali również poprzez sędziowanie sensei Tomasz Mendoń 3Dan, sensei Tomasz Papciak 2 Dan, a sekundował zawodnikom sensei Robert Kolbusz 1Dan.

Informacja na podstawie www.brzostek.pl /fot. www.brzostek.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.