Młodzież z II liceum Ogólnokształcącego w Dębicy odwiedziła świetlicę środowiskową

20171109-144026W Placówce Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” przy ul. Kraszewskiego 90, odbyło się pierwsze spotkanie z wolontariuszami, w ramach projektu socjalnego „Pogotowie lekcyjne”.

W spotkaniu wzięli udział dzieci i wychowawcy ze świetlicy „ Zgrana Paka”, oraz młodzież z II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy wraz z opiekunem szkolnego koła wolontariatu Marcinem Dudziakiem. Młodzież miała okazję zapoznać się z działalnością Placówek, ich misją oraz zakresem oferowanego wsparcia dedykowanego dzieciom i młodzieży z terenu miasta. Spotkanie miało charakter wizyty przyjacielskiej, nie zabrakło w nim miejsca na żarty i śmiech, były też chwile wzruszeń. Uczestnicy spotkania mieli  możliwość wzajemnego poznania się, miłego spędzenia czasu w swoim gronie oraz przedyskutowania sposobów i możliwości zaangażowania się w życie Placówek. Mamy nadzieję, że spotkanie to zaowocuje stałą współpracą wolontariacką.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.