Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pierwszy trening grupowy w Endorfinie już jutro

 
23244296_996800267136462_2940581257553106700_nEndorfina Klub Fittnes &Squash  zaprasza osoby początkujące i średnio-zaawansowane na grupowe treningi squasha. Pierwsze zajęcia już 14 listopada.
Początkujące osoby nauczą się zasad gry, podstawowych uderzeń i poruszania się po korcie. Średnio-zaawansowani będą doskonalić technikę gry i podstawy taktyki.

  • Grupy: 2 – 4 osobowe.
  • Terminy: wtorek i czwartek godzina 18.00.
  • Opłata: 20 zł w tym kort, trener oraz możliwość wypożyczenia rakiety.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Zapewniamy świetną atmosferę, dużo ruchu oraz możliwość podnoszenia swoich umiejętności gry.
Kontakt: 
ul. Głowackiego 17a 39-200 Dębica
tel. 14 627 91 00
kom. 739 521 647
recepcja@endorfina-debica.pl
 
źródło: Endorfina Klub Fitness&Squash
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.