Przed nami kolejny Hokejowy Weekend !!!

plakaty_0405112017_zak_mlodszyW sobotę o 10:00 rozpocznie się mecz z UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok w kategorii Żak Młodszy. Tuż po tym spotkaniu około 11:45 swój pojedynek również z drużyną z Sanoka rozegrają Żacy Starsi.
O godzinie 18:00 na tafli dębickiego lodowiska rozpoczenie się spotkanie w ramach 1 Ligi Hokeja na Lodzie pomiędzy drużynami UKH Dębica, a HK Zagłębie Sosnowiec.
Rewanż już następnego dnia o godzinie 12:00
ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA NASZYM DRUŻYNOM !!!
Na wszystkie mecze WSTĘP WOLNY !!!
PRZYPOMINAMY o możliwości wspierania UKH Dębica poprzez zakupy w internecie !!!
Szczegóły tutaj: https://goo.gl/BsxR7b

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.