Więcej stypendiów artystycznych dla uzdolnionej młodzieży

ratuszDo dziesięciu wzrosła liczba przyznawanych przez kapitułę na wniosek burmistrza Stypendiów Miasta Dębicy w zakresie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury. Dotychczas przyznawanych było pięć takich stypendiów w kwocie 300 złotych miesięcznie.

O zwiększenie liczby stypendiów w tej kategorii wystąpiła Komisja Sportu i Kultury Rady Miejskiej, która zawnioskowała również o to aby osoby ubiegające się o tego rodzaju stypendia miały możliwość składania wniosków o ich przyznanie co roku, a nie jak do tej pory nie częściej niż raz na dwa lata.

Decyzją radnych miejskich podczas ostatniej, październikowej sesji Rady Miejskiej w Dębicy zostały przyjęte szczegółowe zasady, tryb przyznawania i pozbawiania stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe. O stypendia sportowe uzdolnieni sportowcy będą mogli się ubiegać co roku, a nie jak do tej pory nie częściej niż raz na dwa lata.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.