X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Szachowy „O złotego Jeża”

pilzno28 października 2017 r. 13 juniorów z Pilzna wzięło udział w kolejnej już X edycji turnieju w Jeżowem. Wspaniale zaprezentował się Jakub Krawiec zwyciężając w grupie juniorów ur. 2007 i młodszych w której rywalizowało 57 zawodników. Wśród juniorek tej samej grupy wiekowej Gabriela Szewczyk uplasowała się na VII miejscu.
Bardzo dobrze spisały się też juniorki grające w grupie ur. 2002-2006. Weronika Szumowicz była trzecia, a Emilia Hals zajęła piąte miejsce. Rośnie też forma Pauliny Pędrak, która wywalczyła bardzo dobre IV miejsce i jednocześnie najwyższe wśród kobiet w turnieju zawodników do rankingu.
 
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.