Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Klasa mundurowa z Pustkowa ćwiczyła samoobronę z Sebastianem Pająkiem

sebastianPo zajęciach z samoobrony  z podchorążym Adamem Szelą, kolejne zajęcia z  uczniami klasy mundurowej z Pustkowa z zakresu sztuk walki i samoobrony poprowadził  st. kapral Sebastian Pająk, żołnierz 33 bpl Instruktor Boks,  Instruktor StrongFirst Combat z Dębicy.

Zajęcia rozpoczęły się rozgrzewką podczas której trener pokazał ćwiczenia i postawy, które młodzież powinna doskonalić samodzielnie w czasie wolnym. Uczniowie zostali zapoznani z ćwiczeniami koordynacyjnymi wykorzystywanymi podczas rozgrzewki w sportach walki i ćwiczyli i wykonywali polecenia trenera. Trener zwrócił uwagę na przełamywanie lęku w samoobronie. Kolejnym punktem zajęć był trening z masą własnego ciała. Ćwiczenia doskonalące umiejętność wyczucia dystansu w walce, uderzanie ciosów prostych w miejscu i w ruchu.

sebastian3„W piątek miałem przyjemność poprowadzić zajęcia z jedyną w powiecie klasą mundurową. Jestem podbudowany tak wspaniałą postawą młodzieży. Ambitni, pełni patriotyzmu i waleczności” – mówi Sebastian Pająk Instruktor boks, Instruktor StrongFirst Combat.

 
 
 
 
Film z ćwiczeń pod adresem: https://www.facebook.com/seba.pajak.10/videos/558313587852511/
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.