Zakład Optyczny „OPTI” s.c., Rynek 24 zaprasza po kapitalnym remoncie wnętrza salonu optycznego

IMG_0131Do Państwa dyspozycji jest obecnie jeszcze lepsza ekspozycja opraw okularowych oraz rozszerzona oferta soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych i akcesoriów optycznych.
Działający od 1991 roku zakład optyczny oferuje profesjonalną pomoc w doborze opraw okularowych, solidne wykonanie usługi i krótkie terminy realizacji w atrakcyjnej cenie dla każdego klienta. Okulary wykonywane są za pomocą najwyższej klasy sprzętu firmy Essilor – Kappa CTD . W salonie znajduje się Gabinet Okulistyczny w którym świadczony jest pełen zakres badań okulistycznych

Zakład Optyczny „OPTI sc”, Dębica, Rynek 24
tel.: 14 676 42 74
e-mail: optyk@optyk.debica.pl
Zapraszamy :
poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
sobota 10.00 – 13.00

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.