Złote Gody w Jodłowej

DSC04385-fill-773x60030 października w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jodłowej cztery pary z terenu gminy Jodłowa świętowały jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wraz z gratulacjami wręczył jubilatom wójt gminy Robert Mucha.

W gronie jubilatów, którzy w tym roku obchodzą 50 lat małżeństwa znaleźli się: Krystyna i Jan Berek, Halina i Edward Wołowiec, Anna i Tadeusz Nowak oraz Lucyna i Edward Golec. Uroczystość w Urzędzie Staniu Cywilnego w Jodłowej uświetnił występ Kapeli „Jodłowianie”.

Fot. Gmina Jodłowa

 
 
DSC04404-fill-799x532

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.