Dębicki Bieg Przebierańców – fotoreportaż

DSC_4584

Już po raz trzeci w Dębicy odbył się Świąteczny Bieg Przebierańców. Impreza biegowa była okazją do dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku. Na starcie po godzinie 14.30 stawiły się dzieci, a o godzinie 15.00 na 4 kilometrowej trasie wystartowali dorośli. Każdy biegacz otrzymał pamiątkowy medal i czapkę mikołaja, a wśród uczestników biegu zostały rozlosowane nagrody za najlepsze przebrania.  Wszyscy obecni w sobotnie popołudnie na dębickim Rynku mieli także okazję do wysłuchania przyśpiewek ludowych i kolęd w wykonaniu zespołów  Senior i MORSY oraz scholi Serduszka.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.