Dom jak z bajki w Dęborzynie

26135230_1695449887180303_1214218330_nDrugiego tak pięknie oświetlonego domu w Dęborzynie próżno szukać. Pan Jan Czaja, właściciel domu przez dwa tygodnie montował świąteczne oświetlenie. Ponieważ taką illuminację robił po raz pierwszy trochę czasu na to trzeba było poświęcić. Do wykonania tej illuminacji wykorzystano 8300 ledów.

„Patrząc przez okno widzę samochody zatrzymujące się by robić zdjęcia i to jest bardzo miłe. A tata obiecuje, że na tym nie koniec i w przyszłym roku będzie chciał kontynuować naszą nową, mam nadzieje tradycję” – mówi córka Pana Jana Justyna Chajec.

Filmik pokazujący illuminację domu w Dęborzynie można obejrzeć pod linikem:

https://www.instagram.com/p/BdFzXq3g8NT/

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.