Dwie potrącone kobiety w Dębicy

policja 2Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych, do jakich doszło wczoraj na terenie Dębicy. W zdarzeniach ucierpiały dwie kobiety, które z obrażeniami ciała przewieziono do szpitali.

Zgłoszenie o pierwszym zdarzeniu drogowym, oficer dyżurny dębickiej Policji odebrał około godz.16. Informacja dotyczyła potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych na ulicy Rzeszowskiej w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący peugeotem 307 nie zachował ostrożności w rejonie przejścia dla pieszych i potrącił 85-letnią mieszkankę Dębicy. Poszkodowaną kobietę przewieziono do rzeszowskiego szpitala. Kierujący peugeotem, 30-letni mieszkaniec Lubziny był trzeźwy.

Do drugiego zdarzenia doszło kwadrans później na ulicy Cmentarnej w Dębicy. Ze zgromadzonego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego wynika wstępnie, że 56-letnia kobieta wtargnęła na jezdnię w miejscu niedozwolonym wprost pod nadjeżdżający samochód. Kobietę z obrażeniami ciała przewieziono do dębickiego szpitala, skąd przetransportowano ją do szpitala w Tarnowie. Policjanci ustalili, że 20-letni mieszkaniec Pilzna, który kierował golfem był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności tych zdarzeń.
Postępowania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.